Tym się zajmujemy

Oferta firmowa

Nasza oferta biznesowa to propozycja wsparcia Twojej firmy nowoczesną technologią w zakresie reklamy, interakcji z klientami i niezapomnianych imprez dla pracowników.

Imprezy integracyjne - eventy firmowe

Szukacie czegoś ekstra na imprezę firmową? Uzupełnijcie swoją imprezę o okulary VR. Przyjedziemy, rozstawimy umówioną liczbę stanowisk i obsłużymy je tak, aby zagwarantować wam super zabawę w oparciu o ustalony profil imprezy. W celu wyceny naszego uczestnictwa na imprezie prosimy o kontakt pod adres mailowy biuro@vrtualni.pl lub telefoniczny:
+48 512 488 098 (Krzysztof Grzybek) lub
+48 510 171 873 (Adam Rusiłowicz).
Dowiedz się więcej o możliwościach VR

Mężczyźni na wieczorze kawalerskim

Wsparcie technologiczne przedsiębiorców

Jeżeli chciałbyś stworzyć aplikację lub pokaz multimedialny zarezerwowany ekskluzywnie dla twojej firmy – chętnie zrealizujemy lub pomożemy w takim projekcie. Zapraszamy do kontaktu.

Mężczyźni na wieczorze kawalerskim

Wirtualny spacer

Wirtualny spacer powoli staje się standardem dla biznesu, do którego przychodzą ludzie. Hotele, sale weselne, konferencyjne, kluby rozrywki, dyskoteki, kina, teatry i nie tylko – wszystko to są miejsca, które gość chciałby zwiedzić jeszcze przed wizytą. Wirtualny spacer to możliwość rozejrzenia się, przejścia korytarzem, poczucia klimatu i piękna miejsca prawie tak, jakbyśmy tam byli. Jeżeli tradycyjne zdjęcie mówi 1000 słów, to zdjęcia 360 stopni mówią 360 razy tyle.

Mężczyźni na wieczorze kawalerskim